БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет№ и дата на пълномощното
Александър Венелинов Майсторов20-24/ 24.10.2019
Али Филчов Илиев24-24/ 24.10.2019
Ангел Петров Палов5-24/ 24.10.2019
Атанас Иванов Атанасов3-24/ 24.10.2019
Богомил Митков Петев32-24/ 24.10.2019
Владимир Николов Маринов4-24/ 24.10.2019
Георги Димитров Шишков2-24/ 24.10.2019
Георги Иванов Василев37-24/ 24.10.2019
Гинка Костадинова Спасова36-24/ 24.10.2019
Гюнай Вайдин Шоп17-24/ 24.10.2019
Диана Рангелова Ватева43-27/1.11.2019
Драга Петракова Младенова7-24/ 24.10.2019
Елена Атанасова Вълкова21-24/ 24.10.2019
Елена Иванова Петлова6-24/ 24.10.2019
Запрян Петров Запрянов38-24/ 24.10.2019
Златомир Христов Пешев18-24/ 24.10.2019
Зорка Гавраилова Петкова8-24/ 24.10.2019
Иван Йорданов Иванчев28-24/ 24.10.2019
Ивана Николова Рикелова14-24/ 24.10.2019
Иванка Бойчева Борисова35-24/ 24.10.2019
Йордан Йорданов Ангелов43-24/26.10.2019
Йорданка Угренова Стайковска1-24/ 24.10.2019
Катя Иванова Модинкова9-24/ 24.10.2019
Кинка Иванова Йотинова40-24/ 24.10.2019
Константин Лазаров Копринков13-24/ 24.10.2019
Красимира Йорданова Гинова10-24/ 24.10.2019
Мария Йорданова Ковачева23-24/ 24.10.2019
Методи Колев Христов41-24/ 24.10.2019
Мирослав Георгиев Запрянов34-24/ 24.10.2019
Николай Димитров Ганчев16-24/ 24.10.2019
Петър Величков Кисимов15-24/ 24.10.2019
Петър Петров Итов29-24/ 24.10.2019
Симеон Данаилов Симеонов43-24/26.10.2019
Стоян Петров Итов30-24/ 24.10.2019
Тодор Димитров Нанев33-24/ 24.10.2019
Тодорка Добрева Здравкова22-24/ 24.10.2019
Тодорка Николова Гитева39-24/ 24.10.2019
Тодорка Стоилова Рангелова19-24/ 24.10.2019
Тони Митков Петев31-24/ 24.10.2019
Христо Александров Христев26-24/ 24.10.2019
Цветана Иванова Киркова11-24/ 24.10.2019
Борислав Костадинов Семерджиев - анулиран28-24/ 24.10.2019
Величка Стойкова Златкова - анулиран25-24/ 24.10.2019
Илиян Тодоров Бистрашки - анулиран20-24/ 24.10.2019
Маргаритка Величкова Ватева - анулиран12-24/ 24.10.2019
Янко Валериев Хубенов - анулиран27-24/ 24.10.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 255 / 08.04.2021

    относно: Прекратяване на пълномощията на общински съветник, поради подаване на оставка и обявяване за избран, следващия от листата.

  • № 254-МИ / 10.11.2019

    относно: Предаване архива на ОИК-Марица с документацията от провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 година на администрацията на община Марица.

  • № 253-МИ / 10.11.2019

    относно: Поправка на техническа грешка в решение №252-МИ/07.11.2019 година относно прекратяване на пълномощията на избран общински съветник и обявяване за избран следващия от кандидатската листа на политическа партия „НОВОТО ВРЕМЕ“.

всички решения