Общинска избирателна комисия Марица
РЕШЕНИЕ
№ 232-МИ
Марица, 28.10.2019
ОТНОСНО: За избиране на Общински съветници на 27.10.2019 г.
Брой мандати за общински съветници
ДВАДЕСЕТ И ДЕВЕТ 29
с думи с цифри
Днес, 28.10.2019 г., в 15.09 ч. Общинската избирателна комисия Марица на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
II.Избрани за общински съветници независими кандидати:
НЯМА
III. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:29
IV.Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите,коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:
Кандидатите отпадат от кандидатските листи на партиите, понеже са избрани за кметове: Димитър Иванов Иванов
Ном. бюл. |
Наименование на партията или коалиция |
Брой мандати |
24 |
НОВОТО ВРЕМЕ |
3 |
33 |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
3 |
34 |
ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ |
2 |
55 |
Движение за права и свободи - ДПС |
2 |
56 |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
7 |
67 |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
12 |
№в бюл етин ата |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№в подр ежда нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата |
№ на спис ъка |
Брой предпо читания |
|
|
8
|
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
|
1 |
Анастас Рангелов Димитров |
А |
99 |
|
|
2 |
Антон Георгиев Кратунков |
А |
21 |
|
|||
3 |
Стоил Атанасов Дачев |
А |
18 |
|
|||
4 |
Анастасия Георгиева Видева |
Б |
14 |
|
|||
5 |
Румяна Савова Мараджиева |
Б |
15 |
|
|||
6 |
Иван Георгиев Карабобов |
Б |
12 |
|
|||
7 |
Анастасия Костадинова Трифонова |
Б |
11 |
|
|||
8 |
Стоян Димитров Генов |
Б |
12 |
|
|||
9 |
Магдалена Костадинова Андонова |
Б |
11 |
|
|||
10 |
Калина Христозова Пенкова |
Б |
1 |
|
|||
11 |
Тодор Илиев Христозов |
Б |
4 |
|
|||
12 |
Елена Иванова Хаджиева |
Б |
8 |
|
|||
13 |
Димитър Валериев Стамболов |
Б |
8 |
|
|||
14 |
Анна Александрова Василева |
Б |
6 |
|
|||
15 |
Йордан Атанасов Зикямов |
Б |
5 |
|
|||
16 |
Симеон Аспарухов Ведев |
Б |
6 |
|
|||
24
|
НОВОТО ВРЕМЕ
|
1 |
Гергана Спасова Титюкова |
А |
353 |
|
|
2 |
Василка Тодорова Йотова |
А |
147 |
|
|||
3 |
Райчо Костадинов Танев |
А |
114 |
|
|||
4 |
Красимира Колева Пушкова-Филева |
А |
114 |
|
|||
5 |
Иванка Кирилова Мичева |
А |
91 |
|
|||
6 |
Илия Найденов Тосков |
Б |
33 |
|
|||
7 |
Светлозар Стоянов Лазаров |
Б |
42 |
|
|||
8 |
Десислава Георгиева Танчева |
Б |
68 |
|
|||
9 |
Стоилка Кръстева Попова |
Б |
65 |
|
|||
10 |
Божидар Атанасов Колев |
Б |
37 |
|
|||
11 |
Иван Славков Кузманов |
Б |
28 |
|
|||
12 |
Иван Георгиев Кисимов |
Б |
40 |
|
|||
13 |
Румяна Андонова Дашева |
Б |
25 |
|
|||
14 |
Спас Атанасов Колев |
Б |
82 |
|
|||
15 |
Стоян Петров Кънчев |
Б |
0 |
|
|||
28
|
ДВИЖЕНИЕ 21
|
1 |
Мима Величкова Митева |
А |
42 |
|
|
2 |
Недялка Пламенова Киркова |
А |
16 |
|
|||
3 |
Силвана Андонова Пънтева |
Б |
2 |
|
|||
4 |
Елена Танева Пеева |
Б |
3 |
|
|||
5 |
Бонка Радева Нанева |
Б |
2 |
|
|||
6 |
Дамяна Орлинова Билюкова |
Б |
0 |
|
|||
31
|
БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)
|
1 |
Иван Петков Семерджиев |
А |
183 |
|
|
2 |
Веско Николов Иванов |
А |
16 |
|
|||
3 |
Валентина Стоянова Боскова |
Б |
13 |
|
|||
4 |
Иван Александров Танков |
Б |
3 |
|
|||
5 |
Любен Николов Джундрин |
Б |
6 |
|
|||
33
|
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ
|
1 |
Йорданка Хилендарова Змиярова |
А |
325 |
|
|
2 |
Вили Иванова Пехливанска |
А |
109 |
|
|||
3 |
Никола Иванов Дончев |
А |
101 |
|
|||
4 |
Васил Танев Василев |
А |
94 |
|
|||
5 |
Иван Стойков Стойков |
А |
90 |
|
|||
6 |
Иванка Костадинова Тодорова |
Б |
52 |
|
|||
7 |
Димитър Георгиев Златанов |
Б |
77 |
|
|||
8 |
Костадинка Миланова Стоименова |
Б |
50 |
|
|||
9 |
Антония Христофорова Мичева |
Б |
62 |
|
|||
10 |
Костадинка Аврамова Георгиева |
Б |
42 |
|
|||
11 |
Ташо Пенков Пенков |
Б |
50 |
|
|||
12 |
Запрян Иванов Панов |
Б |
75 |
|
|||
34
|
ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
|
1 |
Фарид Джамал Абдо |
А |
250 |
|
|
2 |
Георги Андонов Какалов |
А |
224 (190) |
|
|||
3 |
Атанас Кръстев Христозов |
Б |
36 |
|
|||
4 |
Валентин Димитров Конарски |
Б |
30 |
|
|||
5 |
Костадин Иванчев Тосев |
Б |
45 |
|
|||
6 |
Павлина Николова Аврамова |
Б |
50 |
|
|||
7 |
Георги Костадинов Стайков |
Б |
33 |
|
|||
8 |
Здравко Петков Митев |
Б |
16 |
|
|||
9 |
Димитър Илиев Петров |
Б |
41 |
|
|||
10 |
Румяна Ненова Трендафилова |
Б |
35 |
|
|||
11 |
Стоилка Георгиева Цветанова |
Б |
39 |
|
|||
12 |
Таня Тодорова Петкова-Даскалова |
Б |
8 |
|
|||
13 |
Николай Валериев Башев |
Б |
20 |
|
|||
14 |
Йорданка Стефанова Стойчева |
Б |
27 |
|
|||
15 |
Куна Петкова Делииванова |
Б |
16 |
||||
16 |
Тодора Йорданова Вълчинова |
Б |
4 |
||||
17 |
Борислав Иванов Вълков |
Б |
28 |
||||
18 |
Мая Божкова Дернева |
Б |
9 |
||||
19 |
Илиян Стоянов Чотов |
Б |
33 |
||||
20 |
Деница Панчева Василева |
Б |
10 |
||||
21 |
Цветан Атанасов Малехунов |
Б |
0 |
||||
22 |
Милан Иванов Никитов |
Б |
7 |
||||
23 |
Ангел Стоянов Стоянов |
Б |
8 |
||||
24 |
Силвана Георгиева Запрянова |
Б |
7 |
||||
25 |
Петко Иванов Видев |
Б |
5 |
||||
36
|
ПП ЕВРОРОМА
|
1 |
Георги Димитров Комитски |
А |
138 |
||
2 |
Рангел Сашев Сашев |
Б |
2 |
||||
3 |
Коста Стоянов Костов |
Б |
0 |
||||
4 |
Тошко Георгиев Георгиев |
Б |
1 |
||||
5 |
Петър Атанасов Атанасов |
Б |
1 |
||||
45
|
ХРИСТИЯНРЕФОРМИСТКА ПАРТИЯ (ХРП)
|
1 |
Петър Иванов Петров |
А |
107 |
||
2 |
Веска Божилова Енева |
Б |
6 |
||||
3 |
Десислава Йорданова Петрова |
Б |
0 |
||||
49
|
Земеделски съюз „Ал. Стамболийски"
|
1 |
Костадин Димитров Танев |
А |
43 |
||
2 |
Никола Делчев Левенов |
А |
17 |
||||
3 |
Ваклин Атанасов Митренов |
А |
10 |
||||
4 |
Николай Цонев Цонев |
А |
9 |
||||
5 |
Надка Илиева Гюзелева |
Б |
3 |
||||
6 |
Алина Христова Коева |
Б |
3 |
||||
7 |
Пламен Дончев Чомаков |
Б |
6 |
||||
8 |
Гергана Дойчева Събевска |
Б |
6 |
||||
9 |
Румен Цветанов Чалъков |
Б |
1 |
||||
10 |
Илия Пламенов Иванов |
Б |
1 |
||||
51 |
ВОЛЯ |
1 |
Тодор Стефанов Карабаджаков |
А |
52 |
||
55
|
Движение за права и свободи - ДПС
|
1 |
Димчо Иванов Данков |
А |
737 |
||
2 |
Албена Величкова Миланова |
Б |
16 |
||||
3 |
Илия Павлинов Русев |
Б |
7 |
||||
4 |
Христо Василев Асенов |
Б |
0 |
||||
5 |
Таньо Стефанов Ташев |
Б |
1 |
||||
6 |
Румяна Красимирова Асенова |
Б |
1 |
||||
7 |
Георги Запрянов Христев |
Б |
1 |
||||
8 |
Атанас Александров Стоянов |
Б |
2 |
||||
9 |
Асен Сашев Денев |
Б |
7 |
||||
10 |
Илия Иванов Атанасов |
Б |
1 |
||||
56
|
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
|
1 |
Виолета Стефанова Христодулова |
А |
944 |
||
2 |
Тончо Славчев Иванов |
А |
222 |
||||
3 |
Красимир Тошков Минков |
Б |
28 |
||||
4 |
Александър Атанасов Иванов |
Б |
37 |
||||
5 |
Ваня Иванова Петкова |
Б |
65 |
||||
6 |
Иван Стоилов Топалов |
Б |
121 |
||||
7 |
Елена Иванова Делинска |
Б |
95 |
||||
8 |
Каля Иванова Видева |
Б |
97 |
||||
9 |
Николай Трендафилов Трънков |
Б |
71 |
||||
10 |
Кръстьо Николов Ливров |
Б |
167 |
||||
11 |
Цончо Стоилов Лесев |
Б |
20 |
||||
12 |
Димитър Николаев Ганчев |
Б |
22 |
||||
13 |
Здравко Данаилов Данаилов |
Б |
154 |
||||
14 |
Нонка Петрова Атанасова |
Б |
94 |
||||
15 |
Йордан Георгиев Рангелов |
Б |
127 |
||||
16 |
Марина Димитрова Кандрова |
Б |
53 |
||||
17 |
Николай Рангелов Христев |
Б |
19 |
||||
18 |
Димитър Василев Митов |
Б |
34 |
||||
19 |
Пенка Атанасова Запрянова |
Б |
20 |
||||
20 |
Андон Крумов Дончев |
Б |
14 |
||||
21 |
Димитър Стоянов Спасов |
Б |
9 |
||||
22 |
Стойчо Бориславов Христозов |
Б |
15 |
||||
23 |
Илия Костадинов Костадинов |
Б |
8 |
||||
24 |
Цветан Борисов Цветанов |
Б |
21 |
||||
25 |
Пенка Коева Бинева-Боюкова |
Б |
16 |
||||
26 |
Татяна Василева Аргирова |
Б |
13 |
||||
27 |
Рангел Стоилов Ватев |
Б |
9 |
||||
28 |
Антон Стефанов Рангелов |
Б |
12 |
||||
29 |
Светослав Иванов Каламов |
Б |
49 |
||||
66
|
„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ -ОБЕДИНЕНИЕ" (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
|
1 |
Галина Владимирова Тошева |
А |
228 |
||
2 |
Борислав Емилов Белчинов |
А |
100 |
||||
3 |
Станимир Емилов Тончев |
Б |
25 |
||||
4 |
Тодор Иванов Васев |
Б |
19 |
||||
5 |
Николай Иванов Ботов |
Б |
6 |
||||
6 |
Георги Николаев Георгиев |
Б |
9 |
||||
7 |
Мартина Гергова Брайкова |
Б |
0 |
||||
8 |
Стаменка Котова Ранделова |
Б |
14 |
||||
9 |
Илия Маринов Попов |
Б |
19 |
||||
67
|
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)
|
1 |
Гергана Трендафилова Трендафилова |
Б |
47 |
||
2 |
Росен Стоянов Димов |
Б |
66 |
||||
3 |
Пламен Панков Петков |
Б |
27 |
||||
4 |
Петър Ангелов Славков |
Б |
233 |
||||
5 |
Тодор Димитров Итов |
Б |
66 |
||||
6 |
Александър Георгиев Богданов |
Б |
185 |
||||
7 |
Георги Михайлов Разпопов |
Б |
109 |
||||
8 |
Стоян Илиев Куршумов |
Б |
135 |
||||
9 |
Георги Тодоров Генчев |
Б |
20 |
||||
10 |
Николинка Велкова Желязкова |
Б |
45 |
||||
11 |
Стойно Тодоров Кирковски |
Б |
115 |
||||
12 |
Йорданка Илиева Савчева-Стоева |
Б |
164 |
||||
13 |
Велина Илиева Панчева |
Б |
66 |
||||
14 |
Мария Иванова Николова |
Б |
99 |
||||
15 |
Людмил Рангелов Козарски |
Б |
38 |
||||
16 |
Димитър Георгиев Дингилев |
Б |
90 |
||||
17 |
Николай Атанасов Стаматов |
Б |
71 |
||||
18 |
Петър Димитров Стайков |
Б |
41 |
||||
19 |
Стоян Георгиев Иванов |
Б |
36 |
||||
20 |
Димитър Стоянов Джумерски |
Б |
65 |
||||
21 |
Петко Танчев Чочев |
Б |
167 |
||||
22 |
Ангел Асенов Аргиров |
Б |
38 |
||||
23 |
Димитър Георгиев Гогичев |
Б |
22 |
||||
24 |
Георги Павлов Илински |
Б |
5 |
||||
25 |
Иван Георгиев Гешев |
Б |
78 |
||||
26 |
Олег Стоилов Михайлов |
Б |
25 |
||||
27 |
Антоанета Димова Сидерова |
Б |
24 |
||||
28 |
Катя Атанасова Атанасова |
Б |
134 |
||||
Решение за подреждане на кандидати от списък А при равни предпочитания:
Партия НОВОТО ВРЕМЕ и преференции 114:
1 .Райчо Костадинов Танев
2.Красимира Колева Пушкова-Филева
VI. Обявява имената на избраните общински |
съветници по партии, коалиции и местни коалиции, |
както следва: |
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛНЧ |
1 Албена Величкова Миланова |
Движение за права и свободи -ДПС |
********** |
2 Александър Атанасов Иванов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
3 Александър Георгиев Богданов |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
4 Ваня Иванова Петкова |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
5 Василка Тодорова Йотова |
НОВОТО ВРЕМЕ |
********** |
6 Вили Иванова Пехливанска |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
********** |
7 Виолета Стефанова Христодулова |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
8 Георги Андонов Какалов |
ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ |
********** |
9 Георги Михайлов Разпопов |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
10 Георги Тодоров Генчев |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
11 Гергана Спасова Титюкова |
НОВОТО ВРЕМЕ |
********** |
12 Гергана Трендафилова Трендафилова |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
13 Димчо Иванов Данков |
Движение за права и свободи - ДПС |
********** |
14 Елена Иванова Делинска |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
15 Иван Стоилов Топалов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
16 Йорданка Илиева Савчева-Стоева |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
17 Йорданка Хилендарова Змиярова |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
********** |
18 Красимир Тошков Минков |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
19 Никола Иванов Дончев |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
********** |
20 Николинка Велкова Желязкова |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
21 Петър Ангелов Славков |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
22 Пламен Панков Петков |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
23 Райчо Костадинов Танев |
НОВОТО ВРЕМЕ |
********** |
24 Росен Стоянов Димов |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
25 Стойно Тодоров Кирковски |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
26 Стоян Илиев Куршумов |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
27 Тодор Димитров Итов |
Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) |
********** |
28 Тончо Славчев Иванов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
********** |
29 Фарид Джамал Абдо |
ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ |
********** |
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма.
Настоящото решение на основание чл.459 от Изборния кодекс подлежи на оспорване пред Административен съд Пловдив в седемдневен срок от обявяването му чрез ОИК- Марица .
ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ПРЕДСЕДАТЕЛ: .................................... |
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ............................... ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................ СЕКРЕТАР: ..................................... |
||
ЧЛЕНОВЕ: |
|||
1.................................... |
4. ........................................... |
7. ..................................... |
|
2..................................... |
5. ........................................... |
8. ..................................... |
|
3..................................... |
6. ............................................ |
9. ..................................... |
|
Председател: Йордан Янкулов Дамбулев
Секретар: Иван Милков Кърчев
* Публикувано на 28.10.2019 в 16:50 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Прекратяване на пълномощията на общински съветник, поради подаване на оставка и обявяване за избран, следващия от листата.
относно: Предаване архива на ОИК-Марица с документацията от провеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 година на администрацията на община Марица.
относно: Поправка на техническа грешка в решение №252-МИ/07.11.2019 година относно прекратяване на пълномощията на избран общински съветник и обявяване за избран следващия от кандидатската листа на политическа партия „НОВОТО ВРЕМЕ“.